SAMICK

Pianina i Fortepiany

Pianina i fortepiany Samick cechują się stabilnością stroju, wyrównanym brzmieniem w całej skali, łatwością gry oraz przyjemną w odczuciu klawiaturą.

Samick na przestrzeni kilkudziesięciu lat wprowadził bardzo wiele swoich patentów i rozwinął się technologicznie wzorując się na europejskich producentach pianin i fortepianów.

Pianina i fortepiany Samick produkowane są ze specjalnie dobieranych gatunków drewna, a podzespoły pochodzą w większości od europejskich producentów np. struny Roslau, młotki Abel, we flagowym modelu NSG-280 zastosowano np. mechanizm Rennera.

Instrumenty Samick dostępne są w wielu wariantach stylistycznych i kolorystycznych, dzięki temu można wybrać instrument komponujący się z wnętrzem mieszkania lub domu.

Samick to coraz bardziej rozpoznawalna marka na naszym rynku.

W ostatnim czasie w te instrumenty wyposażyło się bardzo wiele szkół muzycznych w całej Polsce !
Instrumenty Samick produkowane są w dwóch seriach:

Seria podstawowa zawiera 10 modeli pianin od 108 cm do 131 cm wysokości oraz 4 modele fortepianów od 148 cm do 186 cm.

W serii Premium znajdziemy: 2 modele pianin 121cm i 131cm wysokości.
6 modeli fortepianów, wśród których 3 modele przekraczają 200cm długości: 208cm, 228cm oraz wspomniany wcześniej flagowy model NSG-280.

Począwszy od modelu SIG-61 (długość 186 cm) wszystkie fortepiany wyposażone są w stalowy rezonator brzmieniowy oraz posiadają skalę Duplex, co wpływa bardzo pozytywnie na walory brzmieniowe.
Pełną ofertę pianin i fortepianów marki Samick znajdą Państwo poniżej

Oferta Samick